63MXC2700MEFCSN25X30
MFR.Part #
63MXC2700MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1606862
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.11A@120Hz 25mm 2700uF 3000hrs@105℃ 30mm 63V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS