16YXH8200MEFC18X35.5
MFR.Part #
16YXH8200MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C5114505
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 18mm 2.954A@120Hz 35.5mm 7.5mm 8200uF ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS