400BXC4R7MEFCCR10X16
MFR.Part #
400BXC4R7MEFCCR10X16
JLCPCB Part #
C1595727
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 4.7uF 400V 44mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS