25SKV330M10X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25SKV330M10X10.5
JLCPCB Part #
C2163828
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10mm 25V 330uF 450mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS