16YXS8200MEFC18X31.5
MFR.Part #
16YXS8200MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C5114534
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 18mm 2.919A@120Hz 31.5mm 6000hrs@105℃ 7.5mm 8200uF ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS