200HXC390MEFCSN22X35
MFR.Part #
200HXC390MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1606140
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.14A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 22mm 35mm 390uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS