10YXH8200MEFC16X35.5
MFR.Part #
10YXH8200MEFC16X35.5
JLCPCB Part #
C1634286
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 2.527A@120Hz 35.5mm 7.5mm 8000hrs@105℃ 8200uF ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS