100ZL470MEFCGC18X31.5
MFR.Part #
100ZL470MEFCGC18X31.5
JLCPCB Part #
C5473300
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
100V 18mm 31.5mm 470uF ±20% 插件,D18xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS