80MXG1500MEFCSN20X30
MFR.Part #
80MXG1500MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1604511
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8285A@10kHz 10mm 1500uF 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS