250VXG680MEFC25X45
MFR.Part #
250VXG680MEFC25X45
JLCPCB Part #
C1611717
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.36A@120Hz 250V 25mm 45mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS