EKXG161ELL331MMN3S
MFR.Part #
EKXG161ELL331MMN3S
JLCPCB Part #
C1581400
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.39A@120Hz 10000hrs@105℃ 160V 18mm 31.5mm 330uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS