180VXR1000MEFC25X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
180VXR1000MEFC25X50
JLCPCB Part #
C3723360
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 2.2A@120Hz 25mm 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS