450MXG390MEFCSN25X60
MFR.Part #
450MXG390MEFCSN25X60
JLCPCB Part #
C1665227
Package
Plugin,D25xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.898A@10kHz 25mm 3000hrs@105℃ 390uF 450V 60mm ±20% 插件,D25xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS