63ZL1000MEFCGC18X31.5
MFR.Part #
63ZL1000MEFCGC18X31.5
JLCPCB Part #
C5911684
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
1000uF 18mm 31.5mm 63V ±20% Plugin,D18xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS