UZR1V4R7MCL1GB
MFR.Part #
UZR1V4R7MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163597
Package
SMD,D4xL3.9mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 18mA@120Hz 3.9mm 35V 4.7uF 4mm ±20% SMD,D4xL3.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS