URZ2E680MHD
MFR.Part #
URZ2E680MHD
JLCPCB Part #
C1601409
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 18mm 20mm 250V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS