UKL1H100KDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1H100KDD1TD
JLCPCB Part #
C5111217
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 12mm 2.5mm 50V 5mm 70mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS