URZ1A472MHD
MFR.Part #
URZ1A472MHD
JLCPCB Part #
C1587885
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.12A@120Hz 1000hrs@105℃ 10V 15mm 18mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS