UHE0J682MHD6TN
MFR.Part #
UHE0J682MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166247
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2.344A@120Hz 21mΩ 6.3V 6800uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS