UEP1V331MHD
MFR.Part #
UEP1V331MHD
JLCPCB Part #
C1599900
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 330uF 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS