AS6C4008-55PCNTR
MFR.Part #
AS6C4008-55PCNTR
JLCPCB Part #
C5554683
Package
PDIP-32
Description
0℃~+70℃ 2.7V~5.5V 30mA 4Mbit 4uA 55ns Parallel Port (Parallel) PDIP-32 SRAM ROHS