AS6C4008-55PIN
MFR.Part #
AS6C4008-55PIN
JLCPCB Part #
C1348894
Package
PDIP-32
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~5.5V 30mA 4Mbit 4uA 55ns Parallel Port (Parallel) PDIP-32 SRAM ROHS