AS6C4008-55PINTR
MFR.Part #
AS6C4008-55PINTR
JLCPCB Part #
C5554687
Package
PDIP-32
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~5.5V 30mA 4Mbit 4uA 55ns Parallel Port (Parallel) PDIP-32 SRAM ROHS