SRG0630-470-M
MFR.Part #
SRG0630-470-M
JLCPCB Part #
C53462995
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
1.8A 2A 340mΩ 47uH Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS