VT25V220M6X8
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
VT25V220M6X8
JLCPCB Part #
C48971000
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 105mA@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS