PA63V10M6X5
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PA63V10M6X5
JLCPCB Part #
C49233040
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2.1A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 40mΩ@100kHz 5mm 6.3mm 63V Polymer ±20% Plugin,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS