PB16V1000M8X15
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PB16V1000M8X15
JLCPCB Part #
C51934166
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 15mm 16V 16mΩ@100kHz 3.5mm 4.5A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS