JER2512F3R1R5L
MFR.Part #
JER2512F3R1R5L
JLCPCB Part #
C46634446
Description
1.5mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS