SRG0650-470-M
MFR.Part #
SRG0650-470-M
JLCPCB Part #
C53463001
Package
SMD,7.5x6.6mm
Description
2.5A 210mΩ 2A 47uH Molded Inductor ±20% SMD,7.5x6.6mm Power Inductors ROHS