SRG0630-100-M
MFR.Part #
SRG0630-100-M
JLCPCB Part #
C53462991
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
10uH 4.5A 5A 68mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS