YLM4015A-102T
MFR.Part #
YLM4015A-102T
JLCPCB Part #
C49308031
Package
SMD-4P,4x4mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 150V 2 2A 40mΩ 60V 65Ω@10MHz、1kΩ@100MHz SMD-4P,4x4mm Common Mode Filters ROHS