YDFW1918T-253W01310
MFR.Part #
YDFW1918T-253W01310
JLCPCB Part #
C5722209
Package
插件,24x22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 1.5kV 2 250V 250V 25mH@1KHz 350mΩ 插件,24x22.5mm Common Mode Filters ROHS