YI321611U601-3R0T
MFR.Part #
YI321611U601-3R0T
JLCPCB Part #
C2858472
Description
-40℃~+125℃ 1 3A 600Ω@100MHz 60mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS