YLM4015A-172T
MFR.Part #
YLM4015A-172T
JLCPCB Part #
C49308032
Package
SMD-4P,4x4mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5A 100Ω@10MHz、1.7kΩ@100MHz 10MΩ 150V 2 60V 60mΩ SMD-4P,4x4mm Common Mode Filters ROHS