YNR8065-3R3M
MFR.Part #
YNR8065-3R3M
JLCPCB Part #
C2681902
Package
SMD,8x8mm
Description
15mΩ 3.3uH 5.1A 9.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS