CD43YP0403-6R8M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
CD43YP0403-6R8M
JLCPCB Part #
C492277
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.41A 117mΩ 6.8uH Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS