YSPI1030S-3R3M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSPI1030S-3R3M
JLCPCB Part #
C50086670
Package
SMD,11.5x10mm
Description
12A 16mΩ 3.3uH 9A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS