TLAC100K00A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLAC100K00A
JLCPCB Part #
C1478605
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 100kΩ 125mW ±0.05% ±10ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS