TLAX100K00A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLAX100K00A
JLCPCB Part #
C3383899
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS