RER60F3R74RCSL
MFR.Part #
RER60F3R74RCSL
JLCPCB Part #
C1570672
Description
3.74Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance