MAX96K000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX96K000B
JLCPCB Part #
C1487842
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 96kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS