Y007559K0000T9L
MFR.Part #
Y007559K0000T9L
JLCPCB Part #
C1467533
Description
-55℃~+125℃ 300mW 59kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS