TLAX500K00A
MFR.Part #
TLAX500K00A
JLCPCB Part #
C1484987
Package
Plugin,P=5mm
Description
-25℃~+155℃ 125mW 500kΩ ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS