Y0785375R000T9L
MFR.Part #
Y0785375R000T9L
JLCPCB Part #
C1477561
Description
-55℃~+125℃ 375Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS