RN70C5490FRE6
MFR.Part #
RN70C5490FRE6
JLCPCB Part #
C1799918
Description
-65℃~+175℃ 549Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors