6DFN27A-M3/I
MFR.Part #
6DFN27A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035646
Description
-65℃~+175℃ 1 16A@10/1000us 1uA 23.1V 27V 37.5V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS