RN55D11R5FRSL
MFR.Part #
RN55D11R5FRSL
JLCPCB Part #
C1781501
Description
-65℃~+175℃ 11.5Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors