T6N30AHM3/I
MFR.Part #
T6N30AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038315
Description
-65℃~+185℃ 1 14.5A@10/1000us 1uA 25.6V 30V 41.4V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS