6DFN24A-M3/I
MFR.Part #
6DFN24A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035645
Description
-65℃~+175℃ 18.1A@10/1000us 1uA 20.5V 24V 33.2V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS