Y16065R00000F9W
MFR.Part #
Y16065R00000F9W
JLCPCB Part #
C4163201
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 5Ω ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS